Kurs przez internet

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę kursów internetowych, które są najprostszą, najwygodniejszą i najtańszą formą uczestnictwa, ponieważ nie trzeba rezerwować dodatkowego czasu na dojazd ani wydawać na niego funduszy

Kurs dla firm i osób prywatnych, które w swojej karierze chcą zająć się wykonywaniem i nadzorowaniem prac związanych z konserwacją, zabezpieczaniem i usuwaniem wyrobów zawierających azbest.

Po ukończonym kursie, który trwa tylko kilka godzin otrzymasz UPRAWNIENIA do zajmowania się wszystkimi rodzajami azbestu, będziesz mógł wykonywać pracę z azbestem , nadzorować takie prace ale również prowadzić firmę zajmującą się usuwaniem wszystkich rodzajów azbestu.

Otrzymasz również wszystkie konieczne dokumenty, instrukcje oraz ROK DARMOWYCH porad z zakresu szkolenia oraz wszelką pomoc przy otwieraniu i prowadzeniu firmy związanej z usuwaniem azbestu.

ZWIĘKSZ SWOJĄ KONKURENCYJNOŚĆ I OSIĄGNIJ SUKCES NA RYNKU BUDOWLANYM, W KRAJU LUB NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ JEŻELI MASZ TAKĄ OCHOTĘ.

MASZ PYTANIA DZWOŃ 794 940 192

lub PISZ eurinks@gmail.com

Koszt kursu 220zł/brutto – PROMOCJA tylko do końca miesiąca – (CERTYFIKAT W JĘZYKU POLSKIM)

Koszt kursu 220 EU/brutto (CERTYFIKAT W JĘZYKU ANGIELSKIM – honorowany na terenie UE nie wliczając Niemiec, koszt kursu na rynek niemiecki od 560EU – certyfikat wg przepisów niemieckich TRGS 519 )

Pobierz pliki do kursu azbestowego aby UZYSKAĆ UPRAWNIENIA